• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  فیلم های رفع توقیف شده می توانند درخواست اکران دهند اخبار
  فیلم های رفع توقیف شده می توانند درخواست اکران دهند

  فیلم هایی که از توقیف در امده اند می توانند تقاضای تاریخ اکران کنند

  سینمانیوز :

  سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره آخرین وضعیت اکران فیلم‌های توقیفی که به تازگی مجوز نمایش گرفته‌اند، گفت: هر فیلمی که پروانه نمایش گرفته، می‌تواند قرارداد خود را ببندد و در چرخه اکران قرار بگیرد اما تاکنون هیچکدام از فیلم‌های توقیفی که پروانه نمایش گرفته‌اند؛ درخواستی برای اکران ارائه نکرده‌اند.

  پیش از این اعلام شده بود که فیلم‌های عصبانی نیستم، آشغال‌های دوست داشتنی، خانه دختر، خانه پدری و پارادایس مجوز گرفته و می‌توانند اکران شوند.

  فرجی همچنین با اشاره به وضعیت اکران فیلم‌ها در نیمه دوم سال 96 گفت: طرحی قرار است در شورای صنفی نمایش مطرح شود که براساس آن به دلیل تراکم تعداد فیلم‌ها یک گروه سینمایی جدید به سرگروه‌های فعلی اکران اضافه شود.

  وی ادامه داد: اضافه کردن این گروه با هدف کمک به اقتصاد سینماست و ما به دنیال ایجاد فضایی هستیم تا فیلم‌هایی که می‌توانند به چرخه اقتصادی سینما در شش ماهه دوم سال 96 کمک کنند؛ فرصت اکران داشته باشند. البته هنوز طرح اضافه شدن سرگروه جدید مصوب و تایید نشده است.

  منبع : ایلنا

  date_range ۲۰۱۷/۰۹/۲۴
  person_pin سردبیر
  question_answer بدون دیدگاه

  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  43 − 40 =

  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد