• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  گفتگوی جدید با مهدی هاشمی در مورد کارهای جدیدش اخبار
  گفتگوی جدید با مهدی هاشمی در مورد کارهای جدیدش

  مهدی هاشمی بازیگر سریال علی‌البدل با انتقاد از روند تولید برخی سریال‌ها دردسرهای عظیم۲ را تجربه‌ای بد ارزیابی کرد که به‌خاطر عجله در ساخت همواره با متن مشکل داشته است.

  سینمانیوز :  مهدی هاشمی با بیان اینکه در سریال علی‌البدل به‌همراه مهدی فخیم‌زاده نقش خان‌های دو روستای فرضی را بازی می‌کنند که در رقابت و کشمکش با یکدیگر هستند، گفت: «من در این سریال لهجه نداشتم. علی‌البدل اتفاق جدیدی است که در دهی در ناکجاآباد رخ می‌دهد که چشمه آب گرم وجود دارد و به‌خاطر این موضوع از همه جای دنیا به آن روستا می‌روند. در طول سه ماهی که در همدان کار می‌کردیم از متن تا بازیگری همه چیز خوب بود».

  وی با تمجید از سریال روزگار قریب گفت: «سریالی مانند روزگار قریب در تلویزیون ایران اتفاق نادری است و مانند آن در بعد از انقلاب تنها یکی دو مورد وجود دارد، کارگردان این سریال فیلم‌ساز بزرگی مانند کیانوش عیاری است و شش سال ساختش طول کشیده است».
  هاشمی با انتقاد از روند تولید سریال‌هایی مانند دردسرهای عظیم2 گفت: «متأسفانه اکثر کارهایی که ساخته می‌شود نازل است و قاعده بر این است که سطح فیلمها پایین است. بازیگر در این مورد چه‌تقصیری دارد؟ یک فیلم از تصمیم گیرندگان آن شروع می‌شود که وقت بگذارند، به نویسنده و کارگردان فرصت بدهند که سر تدوین بیاید. من دردسرهای عظیم2 را که بازی می‌کردم کارگردان فرصت نداشت که یک روز سر تدوین برود. با اینکه نویسنده‌های خوبی این سریال داشت ولی نوشته‌ها که می‌آمد می‌دیدم که متن چرت و پرت است. من می‌گفتم “آقا، من این را بازی نمی‌کنم” با تهیه کننده بگومگو شد تلخ شد، اینها خوب نیست.

  هاشمی در مورد فضای بازی در سریال علی‌البدل گفت: «در سریال علی‌البدل این گونه نبود، سه ماه و نیمی که در همدان بودیم همه چیزش درست بود و البته در جستجوی آرامش نیز همین‌طور است. همدانی‌ها خیلی مردم خوبی هستند. از مزایای بازیگری این است که ما را جاهایی می‌برند که به‌صورت معمول ممکن است هرگز نرویم. من سه ماه تابستان در همدان شهر خنک و روستاهای اطراف آن اقامت کردم و تهران را ندیدم و از آن به‌دور بودم. این برای خوب بودن یک کار کافیست دیگر، این یعنی سریال خوب. از وودی آلن پرسیدند “این فیلمی که ساخته بودی چطور بود؟”، گفت “کنار یک رستوران بودیم غذاهای آنجا خوب بود”.

  منبع : تسنیم


  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  − 2 = 4

  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد