• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  راهیابی فيلمنامه «خوابِ بيدار» به فستيوال آمريكايى اخبار
  راهیابی فيلمنامه «خوابِ بيدار» به فستيوال آمريكايى
  فيلمنامه «خوابِ بیدار» به نويسندگى ايمان داورى در سی و هفتمین دوره جشنواره بين المللى Flickers’ Rhode Island آمریکا که طی 23 سال برگزار گردیده، به بخش رقابتی راه یافت.

  سینمانیوز: راهیابی فيلمنامه «خوابِ بيدار» به فستيوال آمريكايى   به گزارش مشاور رسانه اى؛
  فیلمنامه «خوابِ بیدار» (Sleep No More) به نويسندگى ايمان داورى به بخش رقابتی دوره سی و هفتم جشنواره بين المللى Flickers’ Rhode Island آمریکا که طی 23 سال برگزار گردیده، راه یافته که این جشنواره جزو ١٠ جشنواره برتر آمریکا در زمينه سينما و همچنين جزو ٥٠ فستیوال برتر از نگاه مجله ی Movie Maker محسوب مى شود و يكى از رويدادهاى مهم سينمايى است كه مورد تایید فستیوال بفتا و همچنین آکادمی اسکار است.

  فیلمنامه «خوابِ بیدار» پیش از این در جشنواره هاى مختلفى درخشیده كه از جمله آنها مى توان به حضور در بخش داوری جشنواره Independent Talents International Film و همچنين نامزدى دريافت بهترین فیلمنامه در جشنواره Twister Alley Film Festival اشاره كرد.

  جشنواره Flickers’ Rhode Island از ٦ تا ١١ آگوست در رود آیلند (Rhode Island) آمریکا برگزار خواهد شد.

  ايمان داورى يكى از فيلمنامه نويسان و كارگردانان جوان مستقل كشور است كه تاكنون بيش از ١٠ ها فيلمنامه كوتاه و بلند و همچنين فيلم هاى كوتاه او در جشنواره ها و رويدادهاى بين المللى حائز دريافت جايزه و همچنين راهيابى به مراحل نهايى فستيوال ها شده است.

  راهیابی فيلمنامه «خوابِ بيدار» به فستيوال آمريكايى


  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  54 − = 48

  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد