• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  آمار فروش فیلم های روی پرده تا 16 دی 95 ، فروش خوب هفت ماهگی اخبار
  آمار فروش فیلم های روی پرده تا 16 دی 95 ، فروش خوب هفت ماهگی

  پخش کنندگان سینما ها جدید ترین امار فروش فیلم ها 16 دی رو اعلام کردند .

  سینما نیوز علی سرتیپی مدیرعامل پخش «فیلمیران» از فروش خوب فیلم «هفت ماهگی» به کارگردانی هاتف علیمردانی در روزهای نخست نمایش‌اش خبر داد و به ایسنا گفت: «هفت ماهگی» در دو روز اول اکرانش در تهران در 16 سالن نمایش، 110 میلیون تومان فروش داشته است.

  به گفته‌ی او؛این فیلم در روز اول یعنی چهارشنبه 15 دی ماه؛40 میلیون و روز پنج‌شنبه 16 دی ماه ،70 میلیون فروخته است که مجموع فروشش به 110 میلیون تومان می‌رسد و اکران آن بزودی در شهرستانها آغاز می‌شود.

  مدیرعامل پخش «فیلمیران» از فروش 10 میلیارد و 300 میلیونی فیلم «سلام بمبئی» قربان محمدپور در تهران و شهرستانها خبر داد.

  او همچنین فروش «متولد 65» به کارگردانی مجید توکلی را یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعلام کرد و خبر داد که در 11 سینما در تهران و شهرستان اکرانش ادامه دارد.

  طبق اعلام سرتیپی؛ فروش «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی،یک میلیارد و 970 هزار تومان بوده است که در یکی،دو روز آینده به مرز 2 میلیارد می‌رسد.

  او همچنین خبر داد که این فیلم از سرگروهی برداشته شده است اما اکرانش در برخی سینماهای تهران و شهرستانها ادامه دارد.

  سرتیپی از اکران «یتیم‌خانه ایران» در 30 سینمای سیار در سطح کشور هم خبر داد.

  به گفته‌ی این پخش‌کننده،اکران فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی در سینما کوروش در تهران ادامه دارد و 7 سینما در سطح کشور نیز همچنان میزبان اکران این فیلم هستند؛ فیلمی که بیش از 16 میلیارد و 100 میلیون تومان فروش داشته است.

  داریوش بابائیان مدیر پخش «شکوفا فیلم» نیز فروش فیلم «حریر» به کارگردانی فریال بهزاد را که در چند تک سانس به نمایش درمی‌ِآید، 6 میلیون اعلام کرد و خبر داد که «چهار اصفهانی در بغداد» به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز تا شامگاه 16 دی ماه بیش از 230 میلیون تومان فروش داشته است.

  حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه «فیلم‌سازان» نیز از فروش 760 میلیون تومانی فیلم «مشکل گیتی» به کارگردانی بهرام کاظمی خبر داد و توضیح داد: این فیلم در 10 سالن سینما در تهران به نمایش درآمده است و اکران آن در 16 سالن در شهرستانها به تازگی آغاز شده است.

  به گفته‌ی او؛فیلم «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی 270 میلیون تومان در 17 سالن تهران فروخته است و در شهرستانها اکرانش به تازگی در 8 سالن آغاز شده است.

  این پخش‌کننده درباره‌ی آخرین رقم فروش فیلم «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی خبر داد که؛ 320 میلیون تومان در 11 سینما و 10 سالن در شهرستانها فروش داشته است.

  سعید خانی نیز آخرین فروش فیلم «لاک قرمز» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی را در 5 هفته نمایش در تهران؛ 710 میلیون تومان اعلام کرد و در شهرستانها نیز با 20 سالن بیش از 275 میلیون تومان فروخت که مجموع فروش آن را به مرز یک میلیارد نزدیک می‌کند.

   

  منبع : ایسنا

  date_range ۲۰۱۷/۰۱/۰۶
  person_pin سردبیر
  question_answer بدون دیدگاه

  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  33 − 27 =

  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد