• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

  • جدول فروش فیلم های ایرانی

  • تبلیغات

    برندگان جوایز bafta 2020 معرفی شدند / 1917 پیشتاز جوایز اخبار
    برندگان جوایز bafta 2020 معرفی شدند / 1917 پیشتاز جوایز

    مراسم معرفی برندگان جوایز بفتا فیلم دیشب در لندن برگزار شد و برندگان معرفی شدند

    سینمانیوز : لیست برندگان مراسم bafta 2020

    بهترین فیلم: «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوکر»، «روزی روزگاری در هالیوود»، «انگل»

    بهترین فیلم بریتانیایی: «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: «طعمه»، «برای سما»، «راکت‌من»، «ببخشید جا ماندی»، «دو پاپ»

    بهترین کارگردان: سم مندس برای «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: مارتین اسکورسیزی برای «ایرلندی»، تاد فیلیپس برای «جوکر»، کوئنتین تارانتینو برای «روزی روزگاری در هالیوود»، بونگ جون هو برای «انگل»

    بهترین بازیگر مرد: خواکین فینیکس برای «جوکر»

    دیگر نامزدها: لئوناردو دی‌کاپریو برای «روزی روزگاری در هالیوود»، آدام درایور برای «داستان ازدواج»، تارون اجرتن برای «راکت‌من»، جاناتان پرایس برای «دو پاپ»

    بهترین بازیگر زن: رنه زلوگر برای «جودی»

    دیگر نامزدها: جسی باکلی برای «رز وحشی»، اسکارلت جوهانسون برای «داستان ازدواج»، سیرشا رونان برای «زنان کوچک»، شارلیز ترون برای «بامب‌شل»

    بهترین بازیگر مرد مکمل: برد پیت برای «روزی روزگاری در هالیوود»

    دیگر نامزدها: تام هنکس برای «روزی زیبا در محله»، آنتونی هاپکینز برای «دو پاپ»، آل پاچینو برای «ایرلندی»، جو پشی برای «ایرلندی»

    بهترین بازیگر زن مکمل: لورا درن برای «داستان ازدواج»

    دیگر نامزدها: اسکارت جوهانسون برای «جوجو خرگوش»، فلورنس پیو برای «زنان کوچک»، مارگو رابی برای «بامب‌شل»، مارگو رابی برای «روزی روزگاری در هالیوود»

    بهترین فیلمنامه غیراقتباسی: «انگل» نوشته بونگ جون هو و هان جین وون

    دیگر نامزدها: «بوک اسمارت»، «چاقوها بیرون»، «داستان ازدواج»، «روزی روزگاری در هالیوود»

    بهترین فیلمنامه اقتباسی: «جوجو خرگوش»؛ نوشته تایکا وایتیتی

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوکر»، «زنان کوچک»، «دو پاپ»

    بهترین فیلم اول یک نویسنده یا کارگردان یا تهیه‌کننده بریتانیایی: «طعمه» مارک جنکین

    دیگر نامزدها: «برای سما» وعد الخطیب، «میدِن» الکس هولمز، «فقط تو» هری ووتلیف، «رتابلو» آلوارو دلگادو آپاریسیو

    بهترین مستند: «برای سما» ساخته وعد الخطیب و ادوارد واتس

    دیگر نامزدها: «کارخانه آمریکایی»، «آپولو»، «دیگو مارادونا»، «هک بزرگ»

    بهترین فیلم انیمیشن: «کلاوس»

    دیگر نامزدها: «یخ‌زده ۲»، «یک فیلم شان گوسفنده: فارماگدون»، «داستان اسباب‌بازی ۴»

    بهترین فیلمبرداری: «۱۹۱۷»، راجر دیکنز

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوکر»، «فورد در برابر فراری»، «فانوس دریایی»

    بهترین موسیقی: هیلدور گودنادوتیر برای «جوکر»

    دیگر نامزدها: «۱۹۱۷»، «جوجو خرگوش»، «زنان کوچک»، «جنگ‌های ستاره‌ای: خیزش اسکای‌واکر»

    بهترین تدوین: اندرو باکلند و مایکل مکاسر برای «فورد در برابر فراری»

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوجو خرگوش»، «جوکر»، «روزی روزگاری در هالیوود»

    بهترین طراحی صحنه: دنیس گاسنر و لی ساندالس برای «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوجو خرگوش»، «جوکر»، «روزی روزگاری در هالیوود»

    بهترین طراحی لباس: جاکلین دوران «زنان کوچک»

    دیگر نامزدها: «ایرلندی»، «جوجو خرگوش»، «جودی»، «روزی روزگاری در هالیوود»

    بهترین چهره‌پردازی و مو: ویوین بیکر برای «بامب‌شل»

    دیگر نامزدها: «۱۹۱۷»، «جوکر»، «راکت‌من»، «جودی»

    بهترین جلوه‌های ویژه تصویری: گرگ باتلر برای «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: «انتقامجویان: پایان بازی»، «ایرلندی»، «شیرشاه»، «جنگ‌های ستاره‌ای: خیزش اسکای‌واکر»

    بهترین صدا: اسکات میلان برای «۱۹۱۷»

    دیگر نامزدها: «جوکر»، «فورد در برابر فراری»، «جنگ‌های ستاره‌ای: خیزش اسکای‌واکر»، «راکت‌من»

    بهترین انتخاب بازیگر: شینا مارکوویتز برای «جوکر»

    دیگر نامزدها: «داستان ازدواج»، «روزی روزگاری در هالیوود»، «تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد»، «دو پاپ»

    بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان: «انگل» بونگ جون هو از کره جنوبی

    دیگر نامزدها: «وداع» لولو وانگ از آمریکا، «برای سما» وعد الخطیب و ادوارد واتس از بریتانیا / آمریکا / سوریه، «درد و افتخار» پدرو آلمودوار از اسپانیا، «پرتره بانو در آتش» سلین سیاما از فرانسه

    بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی: «بابابزرگ عاشق‌پیشه» ساخته مریم مهاجر

    دیگر نامزدها: «در پوتین‌هایش» ساخته کاترین اشتاین‌باخر، «قایق جادویی» ساخته نعمان ازهری و لیلیا لورل

    بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی: «یادگیری اسکیت‌بازی در یک منطقه جنگی» ساخته کارول دیسینگر

    دیگر نامزدها: «آذر» به کارگردانی میریام رجا، «ماهی قرمز» به کارگردانی هکتور داکریل، «کامالی» به کارگردانی ساشا رینبو، «تله» به کارگردانی لینا هیدی

    ستاره نوظهور (جایزه تماشاگران): مایکل وارد

    آکوافینا، جک لودن، کیتلین دیور، کلوین هریسن جونیور

    لیست برندگان مراسم bafta 2020


    دیدگاه ها

    دیدگاه بگذارید

    avatar
      Subscribe  
    اطلاع رسانی
    محبوب ترین ها

    تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد