• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

  • جدول فروش فیلم های ایرانی

  • تبلیغات

    اسامی نامزدهای جشن خانه سینما 98 اعلام شد اخبار
    اسامی نامزدهای جشن خانه سینما 98 اعلام شد

    نامزدهای جشن بزرگ خانه سینما در بخش فیلم‌های بلند،کوتاه و مستند معرفی شدند.

    سینمانیوز : اسامی نامزدهای جشن خانه سینما 98 اعلام شد

    طبق اعلام روابط عمومی خانه سینما، نامزدهای بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط کمیته صیانت از آرای انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی متشکل از: عبداله اسکندری،حسن حسندوست، سعید رشتیان ، رضا مقصودی (اعضای کمیته صیانت)، مرتضی رزاق کریمی (نماینده  هیات مدیره)، رامین حیدری فاروقی (رئیس انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) و مازیار میری (مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) مورد شمارش قرار گرفت، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

    نامزدهای بهترین فیلم:

    1- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی  سعید ملکان

    2- سرخپوست به تهیه‌کنندگی  مجید مطلبی

    3- شبی که ماه کامل شد به تهیه‌کنندگی  محمدحسین قاسمی

    4- متری شیش و نیم به تهیه‌کنندگی  سید جمال ساداتیان

    5- مغزهای کوچک زنگ زده به تهیه‌کنندگی  سعید سعدی

    نامزدهای بهترین کارگردانی:

    1- محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

    2- نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست

    3- نرگس آبیار برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    4- سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم

    5- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین فیلمنامه:

    1- محسن امیریوسفی  برای فیلم  آشغال‌های دوست داشتنی

    2- پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

    3- نیما جاویدی  برای فیلم  سرخ‌پوست

    4- سعید روستایی  برای فیلم  متری شیش و نیم

    5- هومن سیدی  برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

    1- شیرین یزدان‌بخش  برای فیلم  آشغال‌های دوست داشتنی

    2- الهام کردا برای فیلم به دنیا آمدن

    3- سارا بهرامی  برای فیلم دارکوب

    4- الناز شاکردوست برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    5- باران کوثری برای فیلم عرق سرد

    6- مرجان اتفاقیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

    1- نوید محمدزاده  برای فیلم  سرخپوست

    2- هوتن شکیبا برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    3- امیر جدیدی  برای فیلم  عرق سرد

    4- پیمان معادی برای فیلم متری شیش و نیم

    5- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

    1- ستاره پسیانی  برای فیلم  سرخپوست

    2- فرشته صدرعرفایی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    3- شبنم مقدمی  برای فیلم  شبی که ماه کامل شد

    4- سحر دولتشاهی  برای فیلم  عرق سرد

    5- لیلی رشیدی  برای فیلم  عرق سرد

    نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

    1- سیامک انصاری  برای فیلم  بمب یک عاشقانه آرام

    2- آرمین رحیمیان برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    3- نوید محمدزاده  برای فیلم  متری شیش و نیم

    4- فرهاد اصلانی  برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    5- نوید پورفرج  برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

    1- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم تنگه ابوقریب

    2- هومن بهمنش برای فیلم سرخپوست

    3- علیرضا زرین‌دست برای فیلم سرو زیر آب

    4- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم غلامرضا تختی

    5- پیمان شادمانفر برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین تدوین:

    1- مصطفی خرقه‌پوش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

    2- میثم مولایی برای فیلم تنگه ابوقریب

    3- عماد خدابخش برای فیلم سرخپوست

    4- بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش و نیم

    5- مهدی سعدی- هومن سیدی برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

    1- جهانگیر میرزاجانی  برای فیلم  آخرین بار کی سحر را دیدی؟

    2- محمدرضا شجاعی  برای فیلم  شبی که ماه کامل شد

    3- کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی

    4- بهزاد آدینه برای فیلم مارموز

    5- محسن نصرالهی برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین طراحی لباس:

    1- جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

    2- زهرا صمدی برای فیلم چراغ‌های ناتمام

    3- محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    4- غزاله معتمد برای فیلم  متری شیش و نیم

    5- مارال جیرانی برای فیلم  مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین صدابرداری:

    1- محمود سماک‌باشی  برای فیلم  آشغال‌های دوست داشتنی

    2- رشید دانشمند برای فیلم تنگه‌ ابوقریب

    3- عباس رستگارپور برای فیلم سرو زیر آب

    4- مهدی صالح کرمانی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    5- بهمن اردلان برای فیلم مارموز

    6- ایرج شهزادی برای فیلم متری شیش و نیم

    7- مهران ملکوتی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین صداگذاری:

    1- امیرحسین قاسمی برای  فیلم تنگه ابوقریب

    2- آرش قاسمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    3- حسین ابوالصدق برای فیلم قانون مورفی

    4- سید علیرضا علویان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    5- سید محمود موسوی‌نژاد برای فیلم من دیوانه نیستم

    نامزدهای بهترین موسیقی:

    1- کارن همایونفر  برای فیلم اتاق تاریک

    2- حامد ثابت برای فیلم تنگه ابوقریب

    3- بهزاد عبدی برای فیلم سرو زیر آب

    4- ستار اورکی برای فیلم ماهورا

    5- پیمان یزدانیان برای فیلم متری شیش و نیم

    نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:

    1- سعید ملکان  برای فیلم  تنگه ابوقریب

    2- زهرا کمالی- فاطمه کمالی برای فیلم دارکوب

    3- ایمان امیدواری برای فیلم سرخپوست

    4- ایمان امیدواری برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    5- سعید ملکان برای فیلم غلامرضا تختی

    نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

    1- محمد لطفعلی  برای فیلم  بمب یک عاشقانه آرام

    2- جواد مطوری – محسن خیرآبادی- محمد برادران برای فیلم تنگه ابوقریب

    3- جواد مطوری برای فیلم سرخپوست

    4- فرید ناظر فصیحی برای فیلم  شبی که ماه کامل شد

    5- جواد مطوری برای فیلم قانون مورفی

    نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

    1- محسن روزبهانی برای فیلم تنگه ابوقریب

    2- محسن روزبهانی برای فیلم سرو زیر آب

    3- آرش آقابیگ برای فیلم شبی که ماه کامل شد

    4- حمید رسولیان برای فیلم ماهورا

    5- ایمان کرمیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

    نامزدهای بهترین تهیه‌کنندگی مستند:

    1- بهارستان خانه ملت به تهیه‌کنندگی بابک بهداد

    2- خانه‌ای برای تو به تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی

    3- زمستان است به تهیه‌کنندگی پیروز حناچی

    4- روزی که رفت به تهیه‌کنندگی هادی معصوم دوست

    5- تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه‌کنندگی زینب تبریزی

    6- خط باریک قرمز به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر- فرزاد خوشدست

    نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم مستند:

    1- یاسر طالبی برای فیلم دلبند

    2- لقمان خالدی برای فیلم مهمانی خداحافظی

    3- مینا مشهدی مهدی برای فیلم آنجا که باد می‌وزد

    4- پناه بر خدا رضایی برای فیلم چشم‌ها و دست‌ها

    5- مهدی نورمحمدی برای فیلم آواز جغد کوچک

    6- کامران حیدری برای فیلم واکس چه

    نامزدهای بهترین  فیلم کوتاه

    1- سیاوش شهابی برای فیلم تشریح

    2- کریم لک‌زاده برای فیلم ماچ سینمایی

    3- حامد اصلانی برای فیلم اس S

    4- رقیه توکلی برای فیلم حلق‌آویز

    5- علی پاک‌نیا برای فیلم پاندای قرمز

    6- سید مهدی موسوی برزکی برای فیلم عزیز

    نامزدهای بهترین فیلم  انیمیشن

    1- ملیحه غلامزاده برای فیلم کلاف

    2- بهرام عظیمی برای فیلم سیم ششم

    3- سمانه شجاعی برای فیلم جسم خاکستری

    4- مهین جواهریان برای فیلم زر زری کاکل زری

    5- آریا نسب فیضی برای فیلم آقای بی‌تفاوت

    در روز دوشنبه هفتم مرداد طی مراسمی آیین تقدیر از نامزدهای بیست و یکمین جشن سینمای ایران برگزار می‌گردد.

    اسامی نامزدهای جشن خانه سینما 98

    منبع


    دیدگاه ها

    دیدگاه بگذارید

    avatar
      Subscribe  
    اطلاع رسانی
    محبوب ترین ها

    تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد