• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

  • جدول فروش فیلم های ایرانی

  • تبلیغات

    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون اخبار
    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون
    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون

    سینمانیوز:

    فهرست برندگان نود و یکمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:

    *بهترین مستند بلند

    نامزدها: انفرادی آزاد، مراقب فاصله بودن، از پدران و پسران، آر بی جی، هیل کانتی امروز صبح امروز عصر

    برنده: انفرادی آزاد

    *بهترین انیمیشن بلند

    نامزدها: شگفت‌انگیزان ۲، رالف اینترنت را خراب می‌کند، جزیره سگ‌ها، میرای، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

    برنده: مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

    *بهترین تدوین

    نامزدها: کلنزمن سیاه، راپسودی بوهمی، کتاب سبز، سوگُلی، معاون

    برنده: راپسودی بوهمی

    *بهترین موسیقی متن

    نامزدها:، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

    برنده: پلنگ سیاه

    *بهترین ترانه

    نامزدها: پلنگ سیاه، آر بی جی، بازگشت مری پاپینز، ستاره‌ای متولد شده است، تصنیف باستر اسکراگز

    برنده: ستاره‌ای متولد شده است

    *بهترین فیلم‌برداری

    نامزدها: جنگ سرد، سوگُلی، هرگز روی برنگردان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

    برنده: روما

    *بهترین طراحی لباس

    نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: پلنگ سیاه

    *بهترین مستند کوتاه

    نامزدها: گوسفند سیاه، آخر بازی، قایق نجات، شبی در باغ، نقطه انتهای جمله

    برنده: نقطه انتهای جمله

    *بهترین چهره‌آرایی

    نامزدها: معاون، مرز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: معاون

    *بهترین طراحی تولید

    نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

    برنده: پلنگ سیاه

    *بهترین تدوین صدا

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، یک جای آرام، روما

    برنده: راپسودی بوهمی

    *بهترین صداگذاری

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

    برنده: راپسودی بوهمی

    *بهترین جلوه‌های ویژه بصری

    نامزدها: انتقام جویان: جنگ ابدیت، کریستوفر رابین، نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان

    برنده: نخستین انسان

    *بهترین فیلم کوتاه

    نامزدها: بازداشت، پوست، مارگاریت، فائو، مادر

    برنده: پوست

    *بهترین انیمیشن کوتاه

    نامزدها: رفتار حیوانی، بائو، یک قدم کوچک، نزدیک غروب، آخر هفته‌ها

    برنده: بائو

    *بهترین فیلم‌نامه اصلی

    نامزدها: اولین اصلاح‌شده، کتاب سبز، روما، سوگُلی، معاون

    برنده: کتاب سبز

    *بهترین فیلم غیرانگلیسی

    نامزدها: جنگ سرد (لهستان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، هرگز روی برنگردان (آلمان)، کفرناحوم (لبنان)

    برنده: روما (مکزیک)

    *بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

    نامزدها: ستاره‌ای متولد شده است، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، تصنیف باستر اسکراگز، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟

    برنده: کلنزمن سیاه

    *بهترین بازیگر نقش مکمل زن

    نامزدها: ایمی آدامز (معاون)، ماریانا دتاویر (روما)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند)، اما استون (سوگُلی)، ریچل وایس (سوگُلی)

    برنده: رجینا کینگ برای فیلم اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند

    *بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

    نامزدها: ماهرشالا علی (کتاب سبز)، ریچارد گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، سم راکول (معاون)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)

    برنده: ماهرشالا علی (کتاب سبز)

    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون

    *بهترین بازیگر نقش اول زن

    نامزدها: یالیتزا آپاریسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولیویا کولمن (سوگُلی)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

    برنده: اولیویا کولمن (سوگُلی)

    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون

    *بهترین بازیگر نقش اول مرد

    نامزدها: کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازده ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی)، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

    برنده: رامی مالک (راپسودی بوهمی)

    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون

    *بهترین کارگردانی

    نامزدها: اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، یورگس لانتیموس (سوگُلی)، آلفونسو کوارون (روما)، آدام مک‌کی (معاون)

    برنده: آلفونسو کوارون (روما)

    *بهترین فیلم بلند

    نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، کلنزمن سیاه، سوگُلی، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، معاون

    برنده: کتاب سبز

    برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛بهترین کارگردانی برای آلفونسو کوارون

    منبع

    date_range۲۰۱۹/۰۲/۲۵
    person_pinسردبیر
    question_answerبدون دیدگاه

    دیدگاه ها

    دیدگاه بگذارید

    avatar
      Subscribe  
    اطلاع رسانی
    محبوب ترین ها

    تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد