• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  آمار فروش فیلم های اکران نوروزی تا 2 فروردین 97 اخبار
  آمار فروش فیلم های اکران نوروزی تا 2 فروردین 97

  جدید ترین امار فروش فیلم های اکران نوروز 97 از سوی پخش کننده ها اعلام شد

  سینمانیوز :

  احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد گفت: مجموع فروش این فیلم در تهران و شهرستان تا شب گذشته ۱ فروردین ماه با حدود ۱۶ سالن در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان ۷۰ میلیون تومان بوده است اما تعداد سالن های شهرستان ها به مرور اضافه می شوند.

  حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم «خرگیوش» به کارگردانی مانی باغبانی نیز اظهار کرد: این فیلم تا شب گذشته در تهران به فروش ۲۰۰ میلیون تومانی رسیده است این فیلم در شهرستان ها هم  در دو سه روز گذشته تنها در مشهد روی پرده رفته اما قرار است از امروز ۲ فروردین ماه در ۱۰ شهرستان دیگر اکران شود با احتساب این شهرستان ها، تعداد سالن های این فیلم سینمایی حدود ۵۰ سالن می شود.

  رژین میرزایی از دفتر پخش فیلمیران به مدیریت علی سرتیپی درباره فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد: این فیلم تا شب گذشته در تهران به فروش ۳۹۰ میلیون تومانی و در شهرستان به فروش ۲۱۲ میلیون تومانی و در مجموع به فروش ۶۰۲ میلیون تومانی با حدود ۸۴ سالن در سراسر ایران دست پیدا کرده، ضمن اینکه قرار است حدود ۳۰ سالن دیگر تا روز جمعه ۳ فروردین ماه به سالن های این فیلم اضافه شود.

  فیاض هوشیار پارسیان از دفتر پخش سیمای مهر درباره فروش فیلم «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان درباره فروش این فیلم گفت: این فیلم تا شب گذشته در تهران و شهرستان به فروش ۵۳۰ میلیون تومانی با حدود ۷۵ سینما دست پیدا کرده است.

  غلامرضا فرجی از دفتر پخش حوزه هنری درباره آمار فروش انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و محصول گروه هنر پویا بیان کرد: این فیلم تا شب گذشته در تهران و شهرستان فروشی ۶۵ میلیون تومانی داشته است. ضمن اینکه «فیلشاه» در تهران ۲۰ سالن و در شهرستان ها نیز حدود ۲۰ سالن دارد.

  سعید خانی مدیرعامل خانه فیلم، درباره فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» ساخته برزو نیک نژاد گفت: آمار فروش «لونه زنبور» تا شب گذشته در تهران و شهرستان ۴۱۰ میلیون تومان بوده است.

  وی افزود: این فیلم در تهران ۲۹ سالن و در شهرستان ۴۴ سالن دارد.

  آمار فروش فیلم های اکران نوروزی تا 2 فروردین 97

  منبع

  date_range ۲۰۱۸/۰۳/۲۳
  person_pin سردبیر
  question_answer بدون دیدگاه

  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  8 + 1 =

  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد