• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

  • جدول فروش فیلم های ایرانی

  • تبلیغات

    اسامی برندگان اسکار 2018 / “شکل آب” جوایز اصلی را درو کرد اخبار
    اسامی برندگان اسکار 2018 / “شکل آب” جوایز اصلی را درو کرد

    فیلم شکل آب فاتح جوایز اصلی اسکار 2018 بود

    سینمانیوز : نودمین مراسم اسکار بامداد امروز در لس انجلس برگزار شد و جشن بزرگ هالیوود با شناختن برندگانش به پایان رسید .

    مراسم با اجرای جیمی کیمل مجری سال گذشته برگزاز شد .

    جیمی کیمل با اغاز مراسم با شوخ طبعی همیشگی خودش گفت هر کسی کوتاه ترین سخنرانی را داشته باشد بهش جایزه جت اسکی می دهد !!!

    در مراسم امسال پیش بینی منتقدان رسانه از جوایز تقریبا درست از اب درامد و فیلم شکل آب از گیلرمو دل تورو جوایز اصلی رو درو کرد .

    لیست برندگان کامل مراسم امسال اسکار 2018 به شرح زیر است :

    بهترین کارگردانی

    نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (رشته خیال)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

    برنده: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

    بهترین فیلم بلند

    نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، رشته خیال، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

    برنده: شکل آب

     

    اسامی برندگان اسکار 2018 / "شکل آب" جوایز اصلی را درو کرد

    بهترین بازیگر نقش اول زن

    برنده: فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

    نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)

    بهترین بازیگر نقش اول مرد

    برنده: گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)

    نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی‌لوئیس (رشته خیال)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن

    برنده: الیسون جنی (من تانیا)

    نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (رشته خیال)، لوری میت‌کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

    برنده: سم راکول/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

    نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

    بهترین فیلم غیرانگلیسی

    نامزدها: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی‌عشق (روسیه)، مربع (سوئد)

    برنده: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)

     بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

    نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند

    برنده: مرا به نامت صدا کن

     بهترین فیلم‌نامه اصلی

    نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

    برنده: برو بیرون

     بهترین مستند بلند

    نامزدها: چهره‌ها مکان‌ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند

    برنده: ایکاروس

     بهترین انیمیشن بلند

    نامزدها: بچه رئیس، کوکو، نان‌آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی

    برنده: کوکو

     بهترین تدوین

    نامزدها: بچه راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

    برنده: دانکرک

    بهترین موسیقی متن

    نامزدها: دانکرک، رشته خیال، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

    برنده: شکل آب

    بهترین ترانه

    نامزدها: کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن برای چیزی

    برنده: کوکو

     بهترین فیلم‌برداری

    نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب

    برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

     بهترین طراحی لباس

    نامزدها: دیو و دلبر، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، رشته خیال

    برنده: رشته خیال

    بهترین مستند کوتاه

    نامزدها: ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو

    برنده: بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است

    بهترین چهره‌آرایی

    نامزدها: تاریک‌ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی

    برنده: تاریک‌ترین ساعت

      بهترین طراحی تولید

    نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۱۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول

    برنده: شکل آب

     بهترین تدوین صدا

    نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

    برنده: دانکرک

    بهترین صداگذاری

    نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

    برنده: دانکرک

     بهترین جلوه‌های ویژه بصری

    نامزدها: بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون‌ها

    برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

     بهترین فیلم کوتاه

    نامزدها: مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک خاموش، همه ما

    برنده: کودک خاموش

     بهترین انیمیشن کوتاه

    نامزدها: بسکتبال دوست‌داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، اشعار شورشی

    برنده: بسکتبال دوست‌داشتنی

     


    دیدگاه ها

    دیدگاه بگذارید

    avatar
      Subscribe  
    اطلاع رسانی
    محبوب ترین ها

    تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد