• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

  • جدول فروش فیلم های ایرانی

  • تبلیغات

    اعلام اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اخبار
    اعلام اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

    شب گذشته در نشستی خبری اسامی نامزدهای بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر ۳۶ توسط هیات داوران اعلام شد .

    سینمانیوز : اسامی نامزد ها در بخش های مختلف به شرح زیر است:

    نامزدهای بخش‌های مختلف سی و ششمین جشنواره فیلم فجر:

    ? نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری
    1- بمب (محمد لطفعلی)
    2- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
    3- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
    4- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)
    5- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
    6- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

    ? نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی
    1- بمب (عباس شوقی)
    2- به وقت شام (محسن روزبهانی)
    3- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)
    4- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)
    5- ماهورا (حمید رسولیان)

    ? نامزدهای بهترین چهره‌پردازی
    1- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)
    2- چهارراه استانبول (عباس عباسی)
    3- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)
    4- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی)
    5- کامیون (بابک اسکندری)

    ? نامزدهای بهترین طراحی لباس
    1- بمب (سارا خالدی‌زاده)
    2- خجالت نکش (رعنا امینی)
    3- سوء تفاهم (سارا سمیعی)
    4- شعله‌ور (سوسن نوروزی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)

    ? نامزدهای بهترین طراحی صحنه
    1- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی)
    2- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)
    3- دارکوب (آیدین ظریف)
    4- سرو زیر آب (عباس بلوندی)
    5- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

    ? نامزدهای بهترین صدابردار
    1- بمب (ایرج شهزادی)
    2- به وقت شام (طاهر پیشوایی)
    3- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)
    4- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)

    ? نامزدهای بهترین صداگذار
    1- امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان)
    2- به وقت شام (علیرضا علویان)
    3- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)
    4- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)

    ?نامزدهای بهترین موسیقی متن
    1- به وقت شام (کارن همایونفر)
    2- بمب (النی کاریندرو)
    3- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)
    4- دارکوب (بهزاد عبدی)
    5- شعله‌ور (سهراب پورناظری)
    6- عرق سرد (کارن همایونفر)

    ?نامزدهای بهترین تدوین
    1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
    2- دارکوب (فرامرز هوتهم)
    3- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)
    4- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)

    ? نامزدهای بهترین فیلمبرداری
    1- بمب (محمود کلاری)
    2- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)
    3- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست)
    4- عرق سرد (فرشاد محمدی)
    5- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)

    ? نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد
    1- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم
    2- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب
    3- سیامک انصاری برای فیلم بمب
    4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده
    5- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول
    6- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده

    ? نامزدهای بهترین نقش مکمل زن
    1- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول
    2- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد
    3- نگار عابدی برای فیلم دارکوب
    4- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد

    ? نامزدهای بهترین نقش اول مرد
    1- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد
    2- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور
    3- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب
    4- رضا عطاران برای فیلم مصادره
    5- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون
    6- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

    ? نامزدهای بهترین نقش اول زن
    1- باران کوثری برای فیلم عرق سرد
    2- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
    3- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش
    4- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول
    5- مهناز افشار برای فیلم دارکوب
    6- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم

    ? نامزدهای بهترین فیلمنامه
    1- بمب (پیمان معادی)
    2- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر،  حامد باشه آهنگر)
    3- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله)
    4- کامیون (کامبوزیا پرتوی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)

    ? نامزدهای بهترین کارگردانی
    1- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
    2- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
    3- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی
    4- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر
    5- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
    6- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

    ? نامزدهای بهترین فیلم
    1- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف
    2- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی
    3- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان
    4- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی
    5- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی
    6- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی
    7- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

     

     


    دیدگاه ها

    دیدگاه بگذارید

    avatar
      Subscribe  
    اطلاع رسانی
    محبوب ترین ها

    تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد