• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  پاسخ علیمردانی به حواشی ازدواج خواهر و برادر در فیلم آباجان اخبار
  پاسخ علیمردانی به حواشی ازدواج خواهر و برادر در فیلم آباجان

  چند روزی که برخی از سایت‌های خبری درباره موضوع ازدواج دختر و پسری که در فیلم «آباجان» حضور دارند و به نظر با هم خواهر و برادر هستند صحبت‌هایی می‌شود، هاتف علیمردانی کارگردان این فیلم سینمایی درباره این موضوع پاسخ داد.

  سینمانیوز :هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی«آباجان» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وقتی دختر و پسری که در این فیلم حضور دارند با هم خواهر و برادر هستند، چطور می‌توانند با هم ازدواج کنند؟،گفت: چند روزی است که موضوعی در شبکه‌های اجتماعی و برخی از سایت‌های خبری مطرح می‌شود. ما به مسائل شرعی اشراف کامل داشتیم برای این فیلم و درباره این موضوع با چند تن از اساتید در زمان نگارش فیلمنامه صحبت کردیم.

  وی ادامه داد: در کتاب‌های رساله مراجع معظم تقلید آمده است که اگر فرزندی کمتر از 15 بار شیر یک مادر را خورده باشد به فرزندان آن زن محرم رضایی نیستند، اگر بالای 15 بار خورده باشند محرم هستند؛ این موضوع درباره فیلم ما نیز صدق می‌کند و تمام جوانب در نظر گرفته شده است. به نظرم درست نیست برخی از رسانه‌ها درباره این فیلم که راجع به یک مادر ایثارگر است اینگونه صحبت می‌کنند.


  دیدگاه ها

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    Subscribe  
  اطلاع رسانی
  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد