• مرجع اخبار سینمای ایران اخبار هالیوود ، آمار فروش فیلم

 • جدول فروش فیلم های ایرانی

 • تبلیغات

  آکادمی اسکار بابت اشتباه عجیب پایان مراسم عذرخواهی کرد اخبار
  آکادمی اسکار بابت اشتباه عجیب پایان مراسم عذرخواهی کرد

  آکادمی اسکار با انتشار بیانیه‌ای از اشتباه پیش آمده در زمان معرفی برنده شاخه بهترین فیلم عذرخواهی کرد.

  سینمانیوز به نقل از سایت رسمی آکادمی اسکار، کمپانی «پرایس واتر هاوس کوپرز» که برگزار کننده اصلی مراسم اسکار است با انتشار بیانیه‌ای نوشت: “صادقانه از سازندگان دو فیلم «مهتاب»، «لالا لند» و همچنین «وارن بیتی» و «فی داناوی» (اعطاء کنندگان جایزه) برای اشتباه پیش آمده در هنگام معرفی برنده اسکار بهترین فیلم عذرخواهی می‌کنیم. اعطاء کنندگان این جایزه پاکتی اشتباه را برای معرفی برنده این شاخه دریافت کرده بودند و زمانی که متوجه این اشتباه شدیم، فورا آن را تصحیح کردیم. در حال حاضر مشغول بررسی چگونگی رخ دادن این اتفاق هستیم و از این اتفاق عمیقا افسوس می‌خوریم”

  در این بیانیه همچنین از نامزدها، آکادمی اسکار، شبکه ABC و «جیمی کیمل» مجری مراسم نیز که به خوبی شرایط را مدیریت کردند قدردانی شده است.

  «وارن بیتی» و «فی داناوی» در ابتدا فیلم «لالا لند» را برنده بهترین فیلم جوایز اسکار 2017 معرفی کردند اما لحظاتی بعد و زمانی که عوامل این فیلم روی سن آمدند و سخنرانی کردند اعلام شد که اشتباهی رخ داده و «مهتاب» برنده اسکار بهترین فیلم است.

  منبع : ایسنا

  date_range۲۰۱۷/۰۲/۲۸
  person_pinسردبیر
  question_answerبدون دیدگاه

  دیدگاه ها

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    Subscribe  
  اطلاع رسانی
  محبوب ترین ها

  تمامی مطالب و پوسته سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت سینما نیوز میباشد پس هر گونی کپی برداری از عنوانین ذکر شده پیگرد قانونی دارد